НОВИНИ

Українська мережа жіночого одягу MUST HAVE відкриває перший магазин в Івано-Франківську

В першій половині грудня гостинно відкриє свої двері магазин українського мас-маркету жіночого одягу MustHave в ТРЦ Veles Mall, що розташований в місті Івано-Франківськ. Асортимент бренда включає якісний діловий, вечірній і щоденний жіночий одяг. Кожного сезону бренд випускає оригінальні моделі одягу, також принти та візерунки, спеціально розроблені креативною командою, що знаходить відгук у покупців MustHave у всьому світі.
Наша компанія, яка виступила брокером угоди між мережею MustHave і ТРЦ Veles Mall з радістю презентує це відкриття, так-як розвиток українських брендів в межах країни, а також за її кордонами завжди був для нас в приорітеті.
Довідка. ТРЦ Veles Mall – найбільший торговий центр на Прикарпатті. GBA 60000м.кв. GLA 40000м.кв. Відкриття другої черги відбулося 24 серпня 2023рору. Якірні орендарі – супермаркет Сільпо, дитячий центр Fly Kids, кінотеатр Movie Land, магазини електроніки Comfy, Bosch, Експерт. Серед орендарів Алло, Цитрус, Простор, Золотий Вік, Марафон, Територія Мін, Sinsay, LC Waikiki, New Balance та багато інших.
Компанія «Українська консалт група», яка надає весь спектр послуг в сфері комерційної нерухомості готова сприяти в реалізації проєктів любої складності для наших шановних замовників і клієнтів.