НОВИНИ

Чи може штучний інтелект бути корисний в роботі консультанта з нерухомості?

Боти у месенжерах та на сайтах, електронні та голосові помічники, face-id, роботи-пилосси та інше "розумне" домашнє приладдя - всі ці елементи стали звичними у повсякденні та щодалі частіше зустрічаються у нашому житті.

Штучний інтелект тісно вплітається у побут та професійне життя кожного українця. Пандемія 2020 року тільки прискорила його розвиток.

Сьогодні штучний інтелект не лише може приймати показники лічильників та записувати нас до стоматолога, а й може писати сценарії до кінофільмів, малювати картини та створювати музику. Вже з’являються транспортні засоби без водіїв, магазини без персоналу та роботизована доставка.

За Big data майбутнє, і аналізуючи такі величезні масиви інформації, штучний інтелект тренується щохвилини, та із нашою допомогою стає все розумнішим та ефективнішим.

Він вже сьогодні економить час та ресурси, знаходячи закономірності, систематизуючи великі масиви даних. Практично із легкістю ми віддаємо йому на виконання низку простих функцій, щоб залишити час на креатив, творчість та виконання складних завдань.

Чи може штучний інтелект бути корисний в роботі консультанта із нерухомості? Звісно. Вже сьогодні він може "приймати" заявки від замовників, заповнювати та надсилати анкети, знаходити інформацію в інтернеті по заданих параметрах, опрацьовуючи великі масиви даних за відносно короткий період. Можливо із часом, ми зможемо делегувати йому вести листування, формувати комерційні пропозиції та навіть, прогнозувати результати інвестування.

Експерти сходяться на думці, що важко до кінця зрозуміти потенціал розвитку штучного інтелекту, та до якої межі він здатен еволюціонувати. Можлива поява у майбутньому суперінтелекту, який перевершить розумові здібності людини, або навіть людства, логіка якого буде незрозумілою для нас.

Вже сьогодні мистецтвознавці звертають увагу, що картини, намальовані штучним інтелектом, не обмежені рамками та стереотипами, притаманними людському погляду на світ.

Але вони, говорять про те, що у ідеально виконаному візуальному зображенні не вистачає "родзинки", унікального погляду митця. А сценарій кінофільму схожий на мікс тих сценаріїв, які надавали нейромережі для аналізу.

Тому ми все-таки схиляємося до того, що найкраще все-таки працюватиме тандем між висококваліфікованим спеціалістом та штучним інтелектом.

На даний час штучний інтелект обіграє людину у вирішенні вузько спеціалізованих завдань, тому, він дійсно може із часом частково замінити низькокваліфікований персонал. Штучний інтелект може узагальнити всі отримані дані, проаналізувати їх, але прийняти рішення з урахуванням всієї палітри факторів, які формують відносини між людьми у комерційний сфері, на даний час він не здатен. Крім того, ніякі алгоритми не замінять живого спілкування між замовником та консультантом, вміння штучного інтелекту все-одно поки будуть вторинними. Так, програма може видати свої прогнози, згідно закладених в неї алгоритмів, але тільки висококваліфікований спеціаліст на основі своєї практики, досвіду, знань та навичок зможе допомогти зробити правильний вибір, який приведе до потрібного результату.

Експерти " Української консалт групи" завжди на вашому боці.