НОВИНИ

Роздуми про шлях, який визначає сутність.

23 грудня 2023р. компанії Українська Консалт Група (UKRAINIAN CONSULT GROUP) виповнилося чотири роки. Ці роки розвитку і встановлення компанії проходили і проходять в дуже непрості для світу і нашої держави часи. Світова пандемія, повномасштабне вторгнення москалів на наші землі, інші, далеко не сприятливі умови для розвитку бізнесу формату В2В загартували наш колектив, зробили нас більш гнучкими, оперативними в сфері ведення справ і непохитними та стійкими в важкому повсякденні і вірі в світле майбутнє. Я, як керівник компанії, хочу в даній статті коротко описати ці роки і виразити подяку і повагу колегам, партнерам та нашим замовникам з якими ми проходимо цей шлях.
В грудні дев’ятнадцятого року група однодумців вирішили заснувати компанію Українська Консалт Група основна мета і завдання якої полягають в наданні якісних консультаційних послуг в сфері комерційної нерухомості, а саме: в питаннях будівництва, брокеріджу та управління нерухомістю. Наші цілі – створення та покращення інвестиційного, конкурентного та якісного середовища для ведення бізнесу в Україні.
Нашими цінностями є порядність, працьовитість, професіоналізм. Назва нашої компанії була вибрана не випадково, так-як в повсякденній діяльності, працюючи з українськими та іноземними компаніями, ми фігуруємо як 100% українська компанія і докладаємо всіх зусиль для розвитку українських компаній та підприємництва в Україні, Європі та світі.

Мудрець сказав, що «всі ми йдемо одною дорогою, з кимось йдемо поруч довго, а з кимось до першого роздоріжжя». Хочу з вдячністю згадати колег по виду діяльності з якими ми працюємо всі ці роки.
Насамперед хочу подякувати Ніку Коттону, керівнику компанії «Cushman&Wakefield» в Україні за підтримку та розуміння в перший рік розвитку нашої компанії. Високі стандарти та рівень послуг цієї міжнародної консалтингової компанії для нас завжди є взірцем і орієнтиром, яким ми керуємось в нашій діяльності. Також велика подяка колишньому генеральному директору консалтингової компанії RDА Таісії Литовченко і теперішньому директору RDА Андрію Лотоцькому. Компанія RDА ( Retail&Development Advisor) завжди є надійним партнером в спільних проєктах кількість яких з року в рік збільшується.
Окремо теплим словом хочу згадати співзасновника і голову правління Асоціації рітейлерів України Андрія Жука. Мудре слово, корисна порада, просовування і розвиток українського бізнесу в Україні та за її межами – ось основні засади діяльності цієї людини. Перелік наших партнерів і друзів по сфері діяльності є достатньо великим. Наша компанія завжди старається будувати стосунки з колегами по цеху максимально гармонійно, не конкурувати, а бути партнерами, оскільки у всіх нас одна ціль – проєкт за проєктом, угода за угодою ми будуємо і створюємо ту Державу, те середовище, яке є нашою мрією і ціллю.
Від щирого серця подяка нашим шановним замовникам – інвесторам, девелоперам, власникам та топ менеджерам компаній, які замовляють і користуються нашими консультаційними послугами. Завдяки цим людям, їх пасіонарній енергетиці, ми маємо можливість реалізації наших знань і навичок. Кожен успішний проєкт, в результаті якого наш замовник отримує бажаний, або ще кращий результат - є плодом нашої тісної співпраці та профільної роботи.
Ці чотири роки компанія Українська Консалт Група займалася і займається консультаційними послугами, які сприяють розвитку будівництва комерційної, офісної та логістичної нерухомості, експансії великих торгових та інших мереж, а також інвестиційній діяльності. Географія нашої діяльності – від Ужгорода до Запоріжжя, від Чернігова та Сум до Одеси. Агенти компанії замаються проєктами любої складності, задаючи високі стандарти рівня виконаних робіт.
Підсумовуючи вище сказане, хочу процитувати слова митрополита Андрея Шептицького: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну…» До нових звершень, друзі!
З повагою - керівник компанії Українська Консалт Група Роман Кобрин.