НОВИНИ

Сільпо поширює свою експансію в Закарпатті

В центрі сонячного Закарпаття, в славному місті Ужгород 1 вересня 2022 року національна мережа «Сільпо» відкрила новий дизайнерський супермаркет за адресом: вул.Капушанська, 150. 

Незважаючи на складний для всіх час, мережа «Сільпо» продовжує потішати своїх прихильників оригінальним поглядом на дизайн і неперевершеним асортиментом, який задовільнить потреби гурманів на будь-який смак. 

Тематикою нового супермаркету став японський сад каменів або сад дзен. Даний напрямок обрано дуже продумано, адже Ужгород завжди на весні був, є і буде містом цвітіння японської сакури, що приваблює тисячі романтиків, туристів і просто закоханих сердець з усіх куточків України. Вважається хорошою прикметою відвідування міста молодою парою під час цвітіння сакури і особливо бути присутніми під час квіткової заметілі.

Площа супермаркету – 925 кв.м., у ньому працюють 7 класичних кас та 5 самокас.  Даний магазин є пятим у місті.

Брокерами даної угоди виступили компанія «Українська Консалт Група» у партнерстві із міжнародною консалтинговою компанією «Cushman&Wakefield».
Компанія «Українська Консалт Група» бажає всім жителям України побільше радісних подій, позитивних новин і мирного неба над головою!