НОВИНИ

Відкриття нових торгових центрів в березні

З радістю хочемо повідомити про відкриття двох нових торгових центрів, що розташовані в Львівській та Хмельницькій областях, а саме в місті Стрий та в місті Славута, які відбулися в березні цього року.

Стрий - ТРЦ Стрий Сіті.

Торговий центр побудований в центрі шісдесятип’ятитисячного містечка на вулиці Богдана Хмельницького 4. Загальна площа 12500 м.кв., торгова 9000 м.кв.. Розташований на п’яти поверхах. Якірними орендарями є супермаркет Форта (1670м.кв.), ДРЦ Країна Мрій (2500м.кв), Фокстрот (800м.кв.), SINSAY(715м.кв.) Серед орендарів: мережі Чудо-острів, LK Бренд, Анабель Арто, Золотий Вік, Укрзолото, In Shoes, Attico, Зоородина, аптека Анрі Фарм та багато інших. В ТРЦ працює кінотеатр CHAPLIN та фудкорт, який представлений авторськими ресторанами.
Відкриття ТРЦ Стрий Сіті стало знаковою подією для жителів міста та району, які з перших днів проявили високу зацікавленість, що зформувало стабільно високий трафік. ТРЦ відкрився з вакантністю на рівні 20%, що є непоганим показником на даний час. По вільних площах даного торгового центру консалтингова компанія Українська Консалт Група веде активні діалоги з потенційними орендарями.

Славута – ТЦ ВІТАмін

Торгово-офісний центр ВІТАмін розташований на центральній вулиці Славути – Соборності 20. Загальна площа 3500м.кв. торгова 3000м.кв. Чотири поверхи. Якірні орендарі: супермаркет Тайстра (550м.кв.), побутова техніка Експерт (400м.кв.), SINSAY (700м.кв.) Також присутні мережі Золотий Вік, MTA.UA, Офісцентр, Анді, аптека DS та інші орендарі. Компанія Українська Консалт Група, яка була ексклюзивним брокером даного проєкту повідомляє, що на момент відкриття торгового центру була 100% заповненість орендних площ.
Як і відкриття торгового центру в місті Стрий, так і відкриття ТЦ ВІТАмін в місті Славута викликало високу зацікавленість в споживачів, що свідчить про вчасність і якість пропозиції, а також про прагнення покупця до сучасного шопінгу, який сконцентрований в торгових центрах.
Компанія Українська Консалт Група, що надає весь спектр послуг в сфері комерційної нерухомості готова сприяти в реалізації проєктів любої складності для наших шановних замовників!