НОВИНИ

Відкриття торгового центру в місті Рогатин

10 грудня 2021 року відбулося урочисте відкриття торгового центру в місті Рогатин.
Загальна площа ТЦ 2680 м.кв. торгова 1890 м.кв. Для відвідувачів ТЦ були проведені конкурси і розіграш призів від операторів торгового центру та адміністрації.
Якірним орендарем виступив супермаркет "Рукавичка". Це 187-ий магазин мережі, що належить компанії "Львівхолод". Супермаркет відкрився для відвідувачів в новому форматі площею 550м.кв. До уваги покупців представлений розширений асортимент продуктів та відділ кулінарії.Серед орендарів представлений національний оператор - "Столична ювелірна фабрика" з широким асортиментом ювелірних виробів. Серед орендарів першого поверху представлений також магазин «ДІНІ», що працює у форматі "дрогері", магазин квітів та подарунків, магазин взуття та шкіргалантереї "In Shoes". Доповнює лінійку орендарів першого поверху "Аптека Доброго Дня" компанії "Аронія", яка є одним з лідерів аптечного ринку України.


Другий поверх компанія "Українська консалт група", яка була ексклюзивним брокером по підбору орендарів в даному ТЦ, заповнила операторами сегменту "fashion" в ціновій пропозиції середній мінус. Серед орендарів представлені такі мережі як "Дешевше.нет" компанії "Валімарк", мережа "Сандаліно", яка представляє широку лінійку взуття власного виробництва, мережа "Все від 35грн" компанії "Кадіумг груп" та інші. Станом на день відкриття заповненість ТЦ становила 88%, що є дуже хорошим показником для ТЦ в районному центрі, відкритому в складний час пандемії коронавірусу.
Завдяки вдалому розташуванню ТЦ, злагодженій роботі керуючої команди та партнерів з «UKRAINIAN CONSULT GROUP» вдалося сформувати цікавий для покупця пул орендарів, від чого тільки виграють мешканці міста, гості райцентру, а тако ж девелопер і самі орендарі.

Запрошуємо до співпраці в нововідкритому ТЦ "Рогатин, що розташований за адресою: Івано-Франківська область м. Рогатин вул. Крушельницьких 2а.