АНАЛІТИКА ТА МАРКЕТИНГ

КОНСТРУКТИВНА АНАЛІТИКА ПО РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

Компанія «UKRAINIAN CONSULT GROUP» надає повний спектр консультаційних послуг в сфері нерухомості протягом всього строку реалізації проекту. Наші працівники мають багаторічний досвід надання консультаційних послуг знаковим компаніям в сфері девелопменту комерційної нерухомості. Ми пишаємося довгостроковою співпрацею із нашими клієнтами в сфері нерухомості та завжди готові прийняті нові виклики в реалізації їх новаторських бізнес-стратегій.
Один із основних видів діяльності нашої команди - це розробка концепції об’єкту нерухомості. Маркетингова концепція дозволяє сформувати імідж проекту на ринку та максимально ефективно позиціонувати його серед потенційних інвесторів. Ми визначаємо формат майбутнього проекту (тип об’єкту нерухомості, ціновий діапазон, архітектурні рішення, позиціонування на ринку). Також, надаємо рекомендації по техніко-економічним параметрам об’єкту, планувальним рішенням, просуванню на ринку. Додатково, наші фахівці розробляють техніко-економічне обґрунтування інвестицій для реалізації проекту.
Ми проводимо комплексний аналіз земельної ділянки або готового об’єкту нерухомості з метою визначення оптимального варіанту його використання із врахуванням потреб ринку, необхідних інвестицій та потенційних ризиків, а також містобудівних та інших обмежень. При необхідності наші фахівці сприяють у залученні профільних спеціалістів на окремих етапах подальшої реалізації проекту: в сфері проектування, будівництва, обслуговування, тощо.
Компанія «UKRAINIAN CONSULT GROUP» на потребу своїх клієнтів здійснює маркетингові дослідження ринку. Наша робота включає в себе визначення зони аналізу (охоплення ринку), в рамках якої буде проводитися аналіз, вивчення місця розташування об’єкту нерухомості (аналіз існуючого оточення та функціонального зонування території), збір даних щодо конкурентного середовища, об’єм пропозиції та продажів, профіль потенційних споживачів та ін. Ми оцінюємо ємність ринку для кожного окремого виду діяльності, аналіз ставок оренди, здійснюємо геолокаційний аналіз балансу попиту та пропозиції.      

Ми надаємо такі послуги:
Маркетингові дослідження по заданих напрямках і параметрах.
• Консалтинг з питань девелопменту.
• Збір, моніторинг та аналіз інформації про ключові показники ринку для інформування клієнтів про нові можливості для інвестування.

Наша команда – це спеціалісти-практики із глибоким знанням ринку нерухомості та технологій. Ми маємо сильну команду по стратегічному консультуванню знакових компаній України в сфері нерухомості. Наші унікальні фахівці здатні ефективно вирішувати завдання наших клієнтів та пропонувати найкращі рішення. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам обґрунтовані рекомендації щодо управління комерційною нерухомістю. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» завжди на Вашому боці!

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?
ЗАЛИШІТЬ ВАШУ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного:
Ваша пошта:
Опишіть, яка послуга вас цікавить:
- МИ ПОРУЧ
Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 200а
+380997619984
Є ПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
© 2021 All right reserved
Потрібні наші послуги?
Залиште контактні дані і ми якнайшвидше з вами зв'яжемось.