РИНОК КАПІТАЛУ В УКРАЇНІ

РИНКИ КАПІТАЛУ В УКРАЇНІ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ТА ЗАКОРДОННИХ ІНВЕСТОРІВ

Компанія «UKRAINIAN CONSULT GROUP» є провідним спеціалістом з надання послуг щодо отримання інвестицій для розвитку проектів з нерухомості. Ми активно співпрацюємо з низкою українських та зарубіжних інвесторів, які зацікавлені у розвитку новаторських проектів з нерухомості в Україні. 
Ми допомагаємо клієнту в виборі способу залучення зовнішнього фінансування, пошуку майбутніх інвесторів, розробку бізнес-стратегії щодо залучення інвестицій, супроводжуємо його на усіх етапах проведення даних операцій.
В рамках інвестиційного консалтингу ми надаємо допомогу нашим клієнтам в укладенні угод з продажу їх бізнесу або з придбання ними інших компаній, а також в укладенні угод з викупу корпоративних прав компаній їх менеджментом (MBO) або викупу компаній за допомогою залучених коштів( LBO). Додатково ми надаємо клієнту допомогу у пошуку фінансового партнера серед міжнародних інвестиційних фондів.
Компанія «UKRAINIAN CONSULT GROUP» разом із своїми міжнародними партнерами готова запропонувати допомогу у виході на європейський фондовий ринок( «pre-IPO», IPO).
При реалізації будь-якої із перелічених стратегій наша компанія здійснює повний супровід клієнта на усіх етапах розвитку проекту та розробляє для нього інвестиційну документацію, розраховує фінансові параметри, готує презентаційні матеріали та ін.
Додатково ми проводимо комплексний аналіз земельної ділянки або готового об’єкту нерухомості з метою визначення оптимального варіанту його використання із врахуванням потреб ринку, необхідних інвестицій та потенційних ризиків, а також містобудівних та інших обмежень.
Концепція, підготовлена нашими експертами, дозволяє сформувати імідж проекту на ринку та максимально ефективно позиціонувати його серед потенційних інвесторів.
Один із основних видів діяльності нашої команди - це розробка концепції об’єкту нерухомості. Ми визначаємо формат майбутнього проекту (тип об’єкту нерухомості, ціновий діапазон, архітектурні рішення, позиціонування на ринку).Також, надаємо рекомендації по техніко-економічним параметрам об’єкту, планувальним рішенням, просуванню на ринку. Додатково, наші фахівці розробляють техніко-економічне обґрунтування інвестицій для реалізації проекту.

Ми надаємо такі послуги:
• Інвестиційні продажі і придбання.
• Брокерідж земельних ділянок і проектів.
• Інвестиційний консалтинг в сфері нерухомості.
• Залучення партнерів.

Наша команда – це спеціалісти-практики із глибоким знанням ринку нерухомості та технологій. Ми маємо сильну команду по стратегічному консультуванню знакових компаній Західної України в сфері нерухомості. Наша унікальні фахівці здатні ефективно вирішувати завдання наших клієнтів та пропонувати найкращі рішення. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам обґрунтовані рекомендації щодо управління комерційною нерухомістю. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» завжди на Вашому боці!
БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?
ЗАЛИШІТЬ ВАШУ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного:
Ваша пошта:
Опишіть, яка послуга вас цікавить:
- МИ ПОРУЧ
Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 200а
+380997619984
Є ПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
© 2021 All right reserved
Потрібні наші послуги?
Залиште контактні дані і ми якнайшвидше з вами зв'яжемось.