Управління нерухомістю

ЯКІСНЕ УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ - ЦЕ ЗАПОРУКА УСПІХУ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Одним із ключових видів діяльності компанії «UKRAINIAN CONSULT GROUP» є комплекс заходів по управлінню нерухомістю клієнта. На нашу думку, управління нерухомістю – це комплексний підхід до утримання та покращення стану об’єкту, прогнозування та організація його розвитку з метою отримання максимально можливого доходу від використання об’єкту. Професійний підхід до управління об’єктами нерухомості здатний допомогти інвестору та власнику мінімізувати супутні ризики та підвищити дохідність об’єкту.
Виходячи із нашого досвіду, головна засада ефективності даного виду діяльності – це прийняття грамотних управлінських рішень на всіх стадіях управління об’єкту. Ми впевнені, що головна запорука вдалого проекту в сфері нерухомості – це продумана концепція. Виходячи із цього, дуже важливо залучити професіоналів для розробки бізнес-моделі та створення розгорнутої, продуманої та обґрунтованої концепції розвитку проекту.
Один із основних видів діяльності нашої команди - це розробка концепції об’єкту нерухомості. Маркетингова концепція дозволяє сформувати імідж проекту на ринку та максимально ефективно позиціонувати його серед потенційних інвесторів. Ми визначаємо формат майбутнього проекту (тип об’єкту нерухомості, ціновий діапазон, архітектурні рішення, позиціонування на ринку).Також, надаємо рекомендації по техніко-економічним параметрам об’єкту, планувальним рішенням, просуванню на ринку. Додатково, наші фахівці розробляють техніко-економічне обґрунтування інвестицій для реалізації проекту.
Головним завданням, які ставить перед собою компанія «UKRAINIAN CONSULT GROUP» для підвищення ефективності управління об’єктом нерухомості клієнта, є розробка стратегії в рамках плану дохідності. В рамках даної стратегії наші експерти представляють інтереси власника на перемовинах із орендарями та контрагентами задля покращення орендних доходів та оптимізації витрат на обслуговування об’єкту нерухомості. Наша компанія готова розробити індивідуальний шаблон договору оренди, що відповідає особливостям бізнесу клієнта, а також поточному стану ринку нерухомості на даний момент.
Співпрацюючи із самими активними рітейлерами в Україні та за кордоном, а також постійно аналізуючи ринок та вдосконалюючись, наша компанія може рекомендувати нашим клієнтам-девелоперам нові ідеї для покращення дохідності об’єктів нерухомості.
Після отримання Вашої заявки про співпрацю в найкоротший термін наші компетентні працівники зв’яжуться із Вами задля уточнення параметрів для розробки стратегії для покращення дохідності Вашого об’єкту нерухомості.

Ми надаємо такі послуги:
• Обслуговування комерційних приміщень.
• Технічне забезпечення.
• Утримування офісів.
• Проведення ремонтних робіт і оновлення.
• Планування, бюджет та моніторинг робіт.
• Проведення тендерів серед постачальників.

Однією із головних цілей, які ставить перед собою «UKRAINIAN CONSULT GROUP» - це стати надійним та довгостроковим партнером для кожного клієнта. Адже, стосунки, побудовані на довірі, завжди є взаємовигідними для обох сторін. Індивідуальний підхід та великий досвід нашої команди дозволяє нам рекомендувати клієнтам варіанти співпраці, що водночас задовольняють усі зазначені ним вимоги та які, на нашу думку, відповідають його потребам на сьогоднішньому ринку, що стрімко змінюється. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» завжди на Вашому боці!
БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?
ЗАЛИШІТЬ ВАШУ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного:
Ваша пошта:
Опишіть, яка послуга вас цікавить:
- МИ ПОРУЧ
Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 200а
+380997619984
Є ПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
© 2021 All right reserved
Потрібні наші послуги?
Залиште контактні дані і ми якнайшвидше з вами зв'яжемось.