ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ

МИ ЗНАЄМО В ЩО ІНВЕСТУВАТИ СЬОГОДНІ З МАКСИМАЛЬНО ШВИДКОЮ ОКУПНІСТЮ

Компанія «UKRAINIAN CONSULT GROUP» здійснює розробку інвестиційної стратегії, яка включає в себе оцінку особливостей вибраної інвестором форми інвестування, рівень потенційних ризиків та багато інших показників. Високий рівень професіоналізму наших фахівців дозволяє, вивчивши кожну індивідуальну ситуацію, рекомендувати нашим клієнтам максимально ефективну стратегію управління їх фінансовими активами.
Наша компанія надає послуги із підбору, оцінки об’єктів нерухомості по заданим клієнтом параметрам, виходячи із аналізу стану ринку, потенційних ризиків та плану прибутковості. Використання «UKRAINIAN CONSULT GROUP» авторських методик оцінювання перспективності розвитку бізнес-проекту дозволяє клієнту приймати швидкі рішення. Ми постійно аналізуємо ринок, переглядаємо сотні варіантів та знаходимо найбільш привабливі та надійні для інвестування об’єкти нерухомості. Також, активно співпрацюючи із самими динамічними девелоперами країни, ми маємо в наявності широкий вибір пропозицій на всіх етапах розвитку проектів у сфері нерухомості.  
Задля комфорту нашого клієнта експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» будуть супроводжувати або повністю представляти його інтереси на всіх стадіях перемовин процесу інвестування. Досвід наших працівників дозволяє провести перемовини щодо об’єкту інвестування та укласти відповідний договір про співпрацю, у якому будуть досягнуті максимально вигідні умови для клієнта, які на сьогодні доступні на ринку.
Стратегічний підхід до співпраці в сфері нерухомості дозволяє «UKRAINIAN CONSULT GROUP» рекомендувати нашим клієнтам нові бізнес-підходи, а також інформувати їх про інвестиційно привабливі пропозиції, які ще не відомі на ринку. При необхідності наша компанія сприяє у залученні профільних спеціалістів на окремих етапах розвитку проекту. Також, задля заощадження часу та матеріальних витрат клієнта, спеціалісти нашої компанії проведуть повний глибокий аналіз документації на інвестиційно привабливий об’єкт нерухомості.

Ми надаємо такі послуги:
• Пошук привабливих проектів для інвесторів.
• Юридичний супровід проектів.
• Пошук потенційних партнерів та супутніх інвестиційних напрямків.

Мета «UKRAINIAN CONSULT GROUP» – встановлення довгострокового та взаємовигідного співробітництва в сфері інвестування. Ми опікуємося долею реалізованих командою проектів, організовуючи супровід бізнес-процесів навіть через багато років. Наш досвід дозволяє супроводжувати клієнта із моменту пошуку та підбору об’єкту для інвестування до повноцінного управління бізнесом, що діє. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» завжди на Вашому боці!
БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?
ЗАЛИШІТЬ ВАШУ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного:
Ваша пошта:
Опишіть, яка послуга вас цікавить:
- МИ ПОРУЧ
Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 200а
+380997619984
Є ПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
© 2021 All right reserved
Потрібні наші послуги?
Залиште контактні дані і ми якнайшвидше з вами зв'яжемось.