НОВИНИ

Пошук приміщень та супровід процесу оренди чи купівлі — базові критерії, на які варто звернути увагу

Пошук приміщень — це одна із трудомістких агентських послуг, яку надає «УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТ ГРУПА». Даний вид діяльності вимагає від наших експертів максимальної концентрації на побажаннях самого клієнта та відмінного знання ринку нерухомості. Ключовими чинниками для пошуку вигідної пропозиції є локація, інфраструктура, площа приміщення, а також багато інших не менш важливих параметрів. Після звернення клієнта до нашої компанії, ми проаналізуємо низку важливих для підбору об’єкту нерухомості факторів та визначимо найбільш вигідну пропозицію для реалізації його бізнес-задачі.

Формат. Насамперед необхідно продумати, яке приміщення вам потрібно. Визначити необхідну площу, висоту стелі, форму, ширину вітрин та необхідність достатнього місця для розміщення товарів, інструментів чи обладнання для реалізації вашої бізнес-ідеї та ін. На цьому етапі слід ретельно проаналізувати ваші потенційні очікування від масштабів робочого процесу для ефективного підбору об’єкту нерухомості.

Особливості. Наступним критерієм підбору є особливості самого приміщення. Наприклад, тут надзвичайне значення відіграють технічні особливості — потужність електропостачання, наявність централізованого водопостачання, опалення, каналізації, кількість виходів з приміщення (для персоналу та для покупців), місце вивантаження машин із товарами тощо. Усі ці особливості диктуються спеціальними законодавчими нормами та правилами, а також задачами, які ставить перед собою клієнт для ефективної реалізації бізнес-процесу.

Місце розташування. Насамперед слід визначити, чи приміщення має бути розташоване в торговому центрі або бути окремим торговим об’єктом. Локація суттєво впливає на грошові потоки. Оскільки, добре підібране приміщення в районі, потенційно заселеному вашою цільовою аудиторією, вплине на лояльність до бренду і відвідуваність магазину.

Вдале місце розташування об’єкту нерухомості завжди є вигідним для клієнта, оскільки робить проект інвестиційно привабливим.

Для правильного підбору локації ми також оцінюємо кількість та характеристики майбутніх споживачів, враховуємо їх купівельну спроможність, аналізуємо характер пішохідних та автомобільних потоків, прораховуємо необхідну ємність паркінгу для відвідувачів, звичні шляхи пересування потенційних покупців та багато інших параметрів.

Конкуренти. Від попереднього пункту потрібно відштовхуватися та досліджувати ринок конкурентів. Ми вивчаємо баланс попиту та пропозиції для даного регіону дослідження. Аналізуємо роботу існуючих конкурентів та враховуємо тенденції на ринку рітейлу та девелопменту.


Бюджет. Фінансовий аспект пошуку приміщення — це один зі найскладніших, оскільки, від грамотно підібраного місця залежить час окупності оренди чи купівлі. Додатково ми можемо скласти фінансовий бізнес-план, аби оцінити строки отримання «чистого» прибутку від бізнесу.
Наші спеціалісти допоможуть підібрати локацію для розвитку вашого бізнесу із врахуванням визначеного клієнтом бюджету.

Супроводження процесу придбання нерухомості. Важливим етапом супроводження угоди є ретельна перевірка документації на об’єкт оренди. Спільна робота досвідчених юристів та фахівців в сфері нерухомості допоможе зберегти час та затрати нашого клієнта.
Також спеціалісти «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ» надають послуги підготовки шаблону договору, супроводження клієнта на усіх етапах угоди та подальшого управління об’єктом нерухомості.

Ми постійно аналізуємо ринок, переглядаємо сотні варіантів та знаходимо найбільш привабливі та надійні для інвестування об’єкти нерухомості. Також, активно співпрацюючи із самими динамічними девелоперами країни, ми маємо в наявності широкий вибір пропозицій на всіх етапах розвитку проектів у сфері нерухомості.
Ринок комерційної нерухомості надзвичайно динамічний. Наші експерти постійно вивчають нові тенденції та поглиблюють свій досвід. Наша ціль- супроводжувати клієнта із момента звернення до повної реалізації його бізнес-ідеї.