ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

НАДАЄМО АГЕНТСЬКІ ПОСЛУГИ В СФЕРІ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ БІЛЬШЕ 7-МИ РОКІВ

Наші клієнти – це основні гравці в сфері девелопменту та рітейлу. Для того, щоб компанії могли зосередитися на веденні свого основного бізнесу, ми готові взяти на себе вирішення всього комплексу питань, пов’язаних із нерухомістю: укладенням договорів оренди, купівлі-продажу, а такожу розробці стратегічного плану для нових бізнес-моделей в сфері нерухомості.
Задля заощадження часу та матеріальних витрат клієнта, спеціалісти нашої компанії проведуть повний глибокий аналіз документації на інвестиційно привабливий об’єкт нерухомості. Наша компанія готова розробити індивідуальний шаблон договору оренди, що відповідає особливостям бізнесу клієнта, а також поточному стану ринку нерухомості на даний момент. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» будуть супроводжувати клієнта або повністю представляти його інтереси на всіх стадіях перемовин. Досвід наших працівників дозволяє провести перемовини щодо об’єкту нерухомості та укласти відповідний договір про співпрацю, у якому будуть досягнуті максимально вигідні умови для клієнта, які на сьогодні доступні на ринку.
Після отримання Вашої заявки про співпрацю в найкоротший термін наші компетентні працівники зв’яжуться із Вами задля уточнення параметрів для пошуку необхідної на сьогодні для розвитку Вашої компанії нерухомості чи отримають вхідні дані для проведення різностороннього та глибокого аналізу Вашого нового проекту. При співробітництві із відомим архітектурним бюро ми готові розробити максимально ефективну бізнес-модель об’єкту нерухомості, що найбільше відповідає сьогоднішнім викликам ринку за умови врахування географічних та геологічних особливостей земельної ділянки.
Однією із головних цілей, які ставить перед собою «UKRAINIAN CONSULT GROUP» - це стати надійним та довгостроковим партнером для кожного клієнта. Адже, стосунки, побудовані на довірі, завжди є взаємовигідними для обох сторін. Індивідуальний підхід та великий досвід нашої команди дозволяє нам рекомендувати клієнтам варіанти співпраці, що водночас задовольняють усі зазначені ним вимоги та які, на нашу думку, відповідають його потребам на сьогоднішньому ринку, що стрімко змінюється.

Ми надаємо такі послуги:
Визначення умов оренди, цінової політики, розробка рентролу.
Супровід та укладання договорів.
• Проведення перемовин на всіх стадіях.
Пошук приміщень під орендаря і супровід процесу оренди і купівлі.
• Архітектурне проектування.

Стратегічний підхід до співпраці в сфері нерухомості дозволяє «UKRAINIAN CONSULT GROUP» рекомендувати нашим клієнтам нові бізнес-підходи, а також інформувати їх про інвестиційно привабливі пропозиції, які ще не відомі на ринку. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» завжди на Вашому боці!
БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?
ЗАЛИШІТЬ ВАШУ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного:
Ваша пошта:
Опишіть, яка послуга вас цікавить:
- МИ ПОРУЧ
Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 200а
+380997619984
Є ПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
© 2021 All right reserved
Потрібні наші послуги?
Залиште контактні дані і ми якнайшвидше з вами зв'яжемось.