НОВИНИ

Підготовка та супровід укладання договорів оренди: де шукати допомоги?


Розробка та укладення договору— це  один із найважливіших етапів запуску нового проєкту в сфері оренди нерухомості. Правильно та грамотно оформлений документ допоможе налагодити співпрацю між партнерами так, аби уникнути претензій із боку однієї зі сторін в подальшому. Для цього потрібно врахувати всі можливі стратегічні питання, які можуть виникнути під час реалізації бізнес-ідеї. Необхідно розуміти, що договір оренди – це так звана «Конституція угоди», якою сторони будуть керуватися із усіх питань протягом всього строку співпраці. І дуже важливо в договір закласти основні засади, на які контрагенти будуть опиратися заради подальшої злагодженої роботи.

Сьогодні без консультації експертів майже неможливо врахувати всі проблемні аспекти партнерства між сторонами. Часто молоді компанії помиляються під час укладання договорів через некомпетентність та необізнаність в усіх тонкощах роботи над даним документом. Стається це через брак досвіду та незнання всіх основних принципів, що діють на ринку. Ці помилки коштують для компаній втрачених інвестицій, часу та ресурсів. У таких випадках варто звертатися до спеціалістів, які нададуть агентські послуги та допоможуть розробити індивідуальний шаблон договору оренди, в якому будуть враховані особливості бізнесу клієнта та основні тенденції на ринку нерухомості на даний момент.

«УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТ ГРУПА» готова супроводжувати клієнта на всіх етапах укладання договору оренди. Зокрема, йдеться про:
1) Розробку шаблону договору для конкретного клієнта згідно зі специфікою його роботи та побажаннями;
2) Розробку регламенту ТЦ із зазначенням зобов’язань орендарів, порядку доступу та правил користування наданою територією тощо;
3) Супроводження клієнта в перемовинах із контрагентами на усіх етапах узгодження та укладання договору оренди.

Спеціалісти «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ» керуються своїм власним досвідом, знанням ринку та надбаннями світової практики у підготовці документації для інвесторів і підприємців. Також, при підписання договору оренди ми враховуємо попередній досвід клієнта. Тут беруться до уваги не тільки позитивні, але й негативні випадки. Адже наша місія — уберегти компанію-замовника від можливого фінансового провалу.
Основним пріоритетом для нашої компанії є відстоювання інтересів замовника. Для цього наші консультанти виясняють першочергові цілі та мотивацію укладання угоди. В результаті чого вдається сформувати чітке бачення структури майбутнього документу. Сумісна праця юристів-практиків та спеціалістів із комерційної нерухомості із общирним досвідом дозволяє клієнту укласти угоду на найвигідніших умовах, які на сьогодні доступні на ринку.

«УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТ ГРУПА» гарантує розробку юридично вивіреного договору, який максимально спростить співпрацю із контрагентами на весь термін оренди. Для цього під час підготовки звертаємо увагу на зазначення в документі чітко окреслених і прозорих домовленостей сторін. Саме ретельно сплановані та письмово завірені умови дають можливість мінімізувати ризик виникнення конфліктів. 
Наша компанія ручається за результат, адже беремо відповідальність за:
• дотримання чинного законодавства;
• зберігання конфіденційної інформації сторін-замовників;
• повне інформування клієнтів щодо ризиків укладення майбутньої угоди;
• юридичне оформлення шаблону договору оренди.

Додатково замовники мають можливість проконсультуватися з радниками щодо особливостей ведення перемовин — на що звертати увагу та як відстоювати свої інтереси під час укладання договору. Також експерти «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ» будуть супроводжувати клієнта або повністю представляти його інтереси на всіх стадіях перемовин щодо укладення договору оренди.