НОВИНИ

Актуальність розробки концепції з включенням архітектурних рішень, або чому варто звернутися до спеціалістів?

Великий бізнес та інвестори сьогодні як ніколи дозріли до інвестування в серйозні девелоперські проєкти. Оскільки його представники зіткнулися зі складністю реалізації успішного проєкту без залучення компетентних спеціалістів ззовні та відсутністю гарантій успіху після вкладення капіталу в нові для себе сфери або регіони. До того ж попит на ринку вимагає будівництва якісних, з врахуванням вимог, торгових, офісних і складських приміщень.

Консалтингові компанії — це варіант уникнути ймовірних ризиків за допомогою досвіду інших. Консультанти-аналітики допомагають інвесторам покращити бізнес-ідеї та знайти недоліки в організації робочих процесів. Саме тому все частіше керівники компаній звертаються до агентських послуг незалежних радників, які готові проконсультувати їх у цій сфері.

Компанія «УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТ ГРУПА» однією з різновидів послуг має у своєму арсеналі розробку концепції для ТРЦ, БЦ і логістичних центрів. Під час роботи наші спеціалісти не тільки дають практичні поради, але й розробляють чіткий план реалізації ідеї архітектурної інфраструктури. Насамперед концепція складається з:
• візуалізації архітектурної споруди;
• зонування;
• пропозиції орендних ставок (рент-рол);
• розподілу операторів по напрямках, передброкерідж;
• планування архітектурних рішень у спеціалізованій системі проєктування та креслення AutoCAD тощо.

Усе це клієнт отримує після закінчення роботи на різних носіях інформації (роздрук, електронна форма). Це вбереже компанію від можливих проблем з реалізацією бізнес-ідеї на довгострокову перспективу.

Для кращого результату в межах одного проєкту залучаються спеціалісти «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ» з різних сфер консалтингових рішень, аби дослідити специфіку, актуальність та успішність проєкту на усіх етапах. Час на виконання роботи — від 3 до 12 місяців залежно від складності проєкту. За цей час вдається розділити роботу на кілька етапів і сфер. Процес співпраці починається з ретельного аналізу ринку, наявної документації, інвестиційних і технічних можливостей замовника. Також на початковому етапі здійснюється дослідження місця розташування будівлі, конкурентів і потенційних користувачів послуг. У висновках до роботи містяться пропозиції з покращення і ефективного використання ділянки.

Наші спеціалісти розробляють концепцію з урахуванням усіх чинників, які можуть вплинути на функціонування в майбутньому. Наприклад, на етапі проєктування будівлі опрацьовуємо плани поверхів із їхніми вертикальними та горизонтальними зв’язками, можливості розташування паркінгу та функціональне зонуванння. Головне — усі етапи доповнені рекомендаціями з черговості виконання робіт і можливими ризиками.

У результаті компанії-клієнти отримують укомплектований пакет документів, серед яких будуть:
1) Відомості про можливі ставки оренди, кількість орендарів, квадратуру території та зонування будівлі;
2) Генеральний план візуалізації концепції;
3) 3D-модель архітектурної споруди;
4) Проєктні плани;
5) Техніко-економічне обґрунтування.

Отримані напрацювання дають змогу запустити проєкт у заплановані строки й убезпечують наших клієнтів від комерційних колапсів відповідно до підготовленого плану. Рекомендації від спеціалістів «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ» допомагають інвесторам ы девелоперам ухвалити стратегічні рішення тому, що розроблені відповідно до конкретної архітектурної споруди та враховують індивідуальні особливості ведення бізнесу на цій території.