НОВИНИ

Фінансова концепція об’єкту нерухомості — стратегічний компонент будь-якої бізнес-ідеї

Абсолютно на всіх стадіях реалізації девелоперських проєктів існує небезпека зазнати невдачі, яка виникає через прорахунки на ранньому етапі. Саме тому початковий аналіз і прогнозування потенційних ризиків для бізнесу є важливими чинниками роботи компанії в майбутньому. Для цього вкрай необхідно залучити професіоналів, що могли б надати прогноз розвитку потенційного проєкту.

Співпраця із консалтинговою компанією є надзвичайно вигідною, оскільки мінімізує ризики клієнта та економить його час та витрати. «УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТ ГРУПА» надає агентські послуги по стратегічного консалтингу для ефективної реалізації девелоперських проектів. Насамперед ми займаємося розробкою фінансових концепцій об’єкта нерухомості задля моделювання доходів наших клієнтів. Наші досвідчені фахівці розробляють покроковий план реалізації майбутнього проекту.

Фінансове моделювання включає в себе:
•визначення прогнозованого періоду;
•визначення майбутніх доходів (аналіз трендів і фактичних даних на основі  роботи чинних компаній);
• визначення витрат на реалізацію проєкту (по періодах);
• визначення ставок дисконтування та капіталізації;
• розрахунок чистої приведеної вартості (NPV) грошових потоків;
• розрахунок внутрішньої норми дохідності (IRR);
• розрахунок строку окупності проєкту (PBD);
• розрахунок дисконтованого строку окупності (DPP);
• SWOT-аналіз.

Перевагою розробки фінансової концепції об’єкта нерухомості є концентрація уваги не тільки на поточних справах компанії, але й формування очікувань і реальних перспектив проєкту через деякий час. Так у поле зору наших спеціалістів потрапляють усі чинники, які впливають на прибутки-витрати клієнтів — від аналізу проблем конкурентів до прогнозування ситуацій, виходячи із трендів на ринку нерухомості.

Варто зауважити, що «УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТ ГРУПА» розробляє фінансовий план для майбутніх, а також для реконцептованих проєктів. Ми готові допомогти клієнтам, які мають бажання внести зміни в концепцію ведення бізнесу в сфері нерухомості та впровадити нові рішення в роботу.

Фахівці «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ» планують рент-рол за різними сценаріями розвитку ідеї, використовуючи компетентне знання ринку нерухомості та власний практичний досвід. Тобто в результаті співпраці наші клієнти отримують декілька шляхів (напрямів) ведення бізнесу, які базуються на індивідуальних фінансових можливостях компанії, а саме на:
1)   визначенні основного доходу (оренда та найм);
2)   видаткових частинах проєкту (витрати на облагородження території, зонування, паркінг тощо);
3)   співвідношенні доходу та витрат під час активного функціонування об’єкту нерухомості;
4)   інвестиційній привабливості проєкту для зацікавлених осіб.

Отож, грамотне фінансове моделювання — це спосіб правильного розподілу руху грошових коштів у межах одного підприємства. Жодна компанія не спроможна функціонувати без аналізу цього потоку та ретельного його вивчення.
Експерти «УКРАЇНСЬКОЇ КОНСАЛТ ГРУПИ»  в максимально короткі строки готові розробити фінансову модель проєкту в сфері нерухомості, яка дозволить розрахувати очікувані фінансові результати. Наша команда має значний досвід реалізації масштабних проєктів в сфері нерухомості для знакових компаній Західної України.