Оцінка землі та нерухомості

КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ ВІД ЕКСПЕРТІВ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Клієнти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» – це основні гравці в сфері девелопменту та рітейлу. В процесі нашої активної співпраці з ними ми виступаємо в різнопланових проектах сфери нерухомості в якості консультантів, брокерів та оцінювачів.
Оцінка нерухомості – це визначення вартості об’єкту нерухомості в даний момент. Вона є ключовим фактором в більшості операцій із нерухомістю. Це складний процес, який потребує врахування багатьох факторів, тому, для проведення таких робіт необхідно звертатися до професіоналів. На сьогодні ми одна із небагатьох компаній України, яка проводить оцінку нерухомості.
Звіт про оцінку нерухомості, наданий «UKRAINIAN CONSULT GROUP» відповідає корпоративним, регуляторним та бухгалтерським вимогам.
Після отримання Вашої заявки на проведення оцінки в найкоротший термін наші компетентні працівники зв’яжуться із Вами задля уточнення параметрів для проведення оціночних робіт, надішлють перелік необхідних документів та узгодять подальший порядок співпраці. 
Фахівці нашої компанії проводять оцінку нерухомості для будь-яких цілей наших клієнтів. При цьому звіти про оцінку включають розширену інформацію, яка необхідна як для розуміння вартості активу, так і для ефективного управління інвестиційним портфелем.
Маючи великий досвід проведення оцінки в багатьох містах України, експерти нашої компанії можуть провести роботи по визначенню ринкової вартості різнопланових об’єктів нерухомості у стислі строки з урахуванням різних потреб клієнта. Фахівці «UKRAINIAN CONSULT GROUP» використовують різні підходи та авторські методи оцінки, підбираючи оптимальні інструменти для кожної конкретної ситуації, що дозволяє проводити максимально точну оцінку навіть у самих непростих ситуаціях.

Ми надаємо такі послуги:
• Оцінка для фінансової звітності, залучення банківського фінансування, визначення корпоративних часток.
Оцінка торгівельної нерухомості.
• Оцінка земельних ділянок під девелопмент.

Наша компанія гарантує можливість початку роботи в день звернення клієнта. Звіти про оцінку нерухомості, виконані нашими фахівцями, відповідають всім вимогам законодавства України. Це дозволяє використовувати результати оцінки нерухомості в будь-яких державних установах. Багатолітня практика підтверджує, що фахівці нашої компанії виконують свою роботу якісно. Наші звіти та заключення про проведення оцінки нерухомого майна приймаються найвибагливішими державними та комерційними структурами. Експерти «UKRAINIAN CONSULT GROUP» завжди на Вашому боці!
БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?
ЗАЛИШІТЬ ВАШУ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного:
Ваша пошта:
Опишіть, яка послуга вас цікавить:
- МИ ПОРУЧ
Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 200а
+380997619984
Є ПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
© 2021 All right reserved
Потрібні наші послуги?
Залиште контактні дані і ми якнайшвидше з вами зв'яжемось.